Charytatywna Mikołajkowa Kawiarenka dla Helenki

W oczekiwaniu na Św. Mikołaja 6 grudnia zaprosiliśmy wszystkich do Mikołajkowej  Kawiarenki, gdzie można było kupić smakołyki przygotowane przez naszych uczniów: serniki, murzynki, babeczki czekoladowe, szpinakowe, ciasta marchewkowe i mnóstwo innych pyszności. Dochód z kawiarenki przeznaczony był  na pomoc dla chorej Helenki. Wszyscy, którzy tego dnia mieli strój w kolorze czerwonym, bądź mieli jakiś inny MIKOŁAJKOWY element garderoby mogli liczyć na słodką niespodziankę. Dzięki klasie IB, w salce fitness powstało przytulne miejsce, w którym można było spożyć ofiarowane przez uczniów ciasta oraz uraczyć się gorącą herbatą.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy dostarczyli do kawiarenki przepyszne słodkości. Dziękujemy młodzieży i wszystkim pracownikom szkoły za włączenie się do naszej mikołajkowej pomocy 🙂