Prawie jak studenci medycyny

Październikowa wycieczka klasy 3b, to nie tylko czas spędzony we wspaniałym miejscu, ale również możliwość zobaczenia ciekawej wystawy Body World oraz spotkania ze studentami II i IV roku medycyny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

BODY WORLDS – najliczniej odwiedzana wystawa świata! Nową odsłonę tej niezwykłej wystawy autorstwa prof. Gunthera von Hagensa oglądaliśmy w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia). Jest to pierwsza publiczna wystawa dotycząca anatomii człowieka, którą miało okazję podziwiać już ponad 50 milionów odwiedzających na całym świecie. BODY WORLDS zachwyca widzów już od ćwierć wieku wzbudzając ogromne emocje i zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia. Klasa 3b również bardzo emocjonalnie podeszła do tej wystawy, szczególnie osoby, które w przyszłości myślą o studiowaniu medycyny!